Hizmetlerimiz

Endüstriyel Otomasyon Ürünlerinin Tedariği ve Satışı
Endüstriyel Otomasyon Ürünlerinin Tedariği ve Satışı
Mühendislik, Sistem Tasarımı ve Projelendirme
Mühendislik, Sistem Tasarımı ve Projelendirme
Teknik Danışmanlık
Teknik Danışmanlık
Teknik Servis
Teknik Servis

Firmamız uzman ekibiyle, elektrik, elektronik ve CNC sektöründe malzeme satışı, mühendislik, sistem tasarımı, projelendirme, imalat, teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Mevcut yapımız değerli imalatçı müşterilerimizin elektrik ve otomasyon sektöründeki tüm ihtiyaçlarına en kısa sürede ve uygun şartlarla cevap verecek teknik bilgi, dağıtım ağı ve stok seviyesine sahiptir.

Sahip olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve gelişmiş altyapısı ile üretim, ihracat, ithalat yapar konuma ulaşan firmamız, hizmet sahasını her geçen gün genişletmektedir.

İstanbul Bayrampaşa’da bulunan merkez ofisimiz ve bölge ofislerimiz ile hizmet veren firmamız Türkiye genelinde iç satış, dış satış, lojistik ve teknik ekibi ile profesyonel hizmet sunmaktadır. İstanbul Keyap Ümraniye’de bulunan depomuzda, satışını yaptığımız ürünlerin stoğunu tutarak müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

İhtiyaca uygun ürün ve çözümlerin belirlenmesi, projelendirilmesi ve hayata geçirilmesini içeren satış sürecinde ve sonrasında; kaliteli ve güvenilir hizmet ile sistemin sağlıklı işleyişinde aktif rol alıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede, en uygun şartlarda cevap veren dinamik ve uzman ekibimiz, güçlü teknik ve lojistik altyapımız ile sürdürülebilir bir gelişim için çalışıyoruz.