İş Ortaklarımız

Allen-Bradley ve Rockwell Software Ürünleri

Rockwell Automation, endüstriyel otomasyona kendisini adamış dünyanın en büyük şirketidir ve müşterilerini daha üretken, dünyayı daha sürdürülebilir hale getirir. Genel merkezi Milwaukee, Wisconsin’de bulunan Rockwell Automation 80’den fazla ülkede yaklaşık 23.000 çalışanıyla müşterilerine hizmet vermektedir. AB MARKET Ağustos 2019 itibari ile Rockwell Automation ürün ve çözümlerinin Türkiye’ deki tek yetkili distribütörü olarak hizmet vermektedir.

Rockwell Automation Web Sitesi

Robot Hareket Kontrol ve Enerji Kontrol Ürünleri

Dünya çapında bir firma olarak OEM’lere otomasyon ürünleri sağlayan Kore firması, 30 yıllık geçmişe sahip. Müşterilerine daha kaliteli ürünler ve daha rekabetçi fiyatlarla en uygun hizmeti sunmayı taahhüt etmektedir.

RS Automation Web Sitesi

CNC Kontrol Cihazları, Plastik Enjeksiyon Kontrolü, Robot Kontrol Sistemleri

2000 yılında “Yüksek kaliteli ürün ve yüksek kaliteli servis” ilkesi ile yola çıkan LNC, kısa zamanda, CNC sektöründe anavatanı Çin ve Tayvan’ın en büyük ve en saygın firması olmuştur. Uluslararası standartlara uygun, CE sertifikalı ürünler ile dünyanın birçok ülkesinde sürekli üretim yapan makina üreticilerine hizmet vermektedir.

LNC CNC Web Sitesi

Endüstriyel Dünya için Güvenilir Bağlantılar

1990’dan bu yana ProSoft Technology, müşterilerin ekipmanlarını bağlamasına yardımcı olmaya odaklanmıştır. Bu teknolojinin teşvik ettiği gelişmiş iletişim, müşterilerimizin verimliliği artırmasını mümkün kılıyor; operasyon ve bakım maliyetlerini azaltmak; süreçlerini kolaylaştırmak; ve nerede olurlarsa olsunlar ekipmanlara uzaktan erişip sorunları giderebilirsiniz.

ProSoft Web Sitesi