Allen-Bradley

Allen-Bradley Rockwell Automation’a ait olan Dünya’nın önde gelen otomasyon ve elektrik malzemeleri sağlayıcısıdır. Allen-Bradley başta ac sürücüler, servo motor, PLC, HMI panel, sensör, şalt ekipmanları olmak üzere çok geniş bir kapsamda otomasyon çözümleri sunmaktadır.

Allen-Bradley Tarihi

1903 yılında Dr. Stanton Allen ve Lynde Bradley tarafından kurulan Allen-Bradley 1910 yılında bugünkü ismini aldı. Kısa bir sürede Dünyanın önden gelen otomasyon şirketlerinden olan Allen-Bradley 1985 yılında Rockwell Automation tarafından satın  alındı. Bu birleşme ile birlikte endüstriyel otomasyonda çok daha güçlü işbirliklerinin önü açıldı.

Allen-Bradley AB Market Otomasyon İş Birliği

AB Market Otomasyon Ağustos 2019 itibari ile Rockwell Automation ürün ve çözümlerinin Türkiye’ deki tek yetkili distribütörü olarak hizmet vermektedir.

Allen-Bradley Fiyat Listesi

Allen-Bradley 2021 güncel fiyat listesine ulaşmak için [email protected] adresine mail atabilir, soru ve görüşleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Allen-Bradley markası hala aktif midir?

Allen-Bradley 1985 yılında Rockwell Automation tarafından satın alınmış olup, faaliyetlerine Rockwell bünyesinde devam etmektedir.

Allen-Bradley kataloglarına nereden ulaşabilirim?

Allen-Bradley markasının tüm kataloglarına web sitemizden doküman kısmından erişebilirsiniz.

Allen-Bradley fiyat listesini nereden indirebilirim?

Allen-Bradley güncel fiyat listesi için [email protected] üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.